Lyžovanie / Skibus

Informačný telefón pre objednávky skibusu +420 602 521 471.

Prevádzka skibusu:

1. V sobotu, nedieľ, sviatky a prázdniny je skibus v prevádzke automaticky v intervaloch podľa aktuálnych podmienok na komunikáciu. Doprava pre zjazdové lyžiarov zadarmo k dolnej stanici sedačkovej lanovky pre hostí pricestuje z českej strany. Lyžiari si môžu zakúpiť skipasy v pokladni č.2 pri dolnej stanici sedačkovej lanovky. Späť na parkovisko po zjazdovke č.10 v prípade priaznivých snehových podmínek.Od Horského hotela Kohútka možné posjezdovce č.7 a následne po č.10. Trasa je značená tiež modrými šipkama Vranča - parkovisko. V prípade nedostatku snehu na zjazdovke č.10, jede skibus v 14, 15 a 16.10 hodín z horného centrálneho parkoviska, zastávku má pri dolnej stanici lanovej dráhy a pokračuje do údolia Vranča. Aktuálny cestovný poriadok je umiestnený na pokladni areálu.

2. Cez týždeň je skibus v prevádzke v nepravidelných intervaloch podľa aktuálnej potreby. Doprava je zadarmo pre zjazdové lyžiarov do hlavného parkovisko v areáli, v prevádzke je pokladnica č.3 na hlavnom parkovisku. Privolanie skibusu na telefónnom čísle +420 602 521 471. Späť na parkovisko po zjazdovke č.10 v prípade priaznivých snehových podmínek.Od Horského hotela Kohútka možné posjezdovce č.7 a následne po č.10. Trasa je značená tiež modrými šipkama Vranča - parkovisko. V prípade nedostatku snehu na zjazdovke č.10, jede skibus v 14, 15 a 16.10 hodín z horného centrálneho parkoviska, zastávku má pri dolnej stanici lanovej dráhy a pokračuje do údolia Vranča.

3. Pre nelyžiarov a vyznávačov bežeckého lyžovania poskytujeme vývoz za poplatok Sk 70, - zo osobu, cestujúci dostanú jednosmerný skipas a môže vyjsť na hrebeň sedačkovou lanovkou. Skibus jede len k dolnej stanici sedačkovej lanovky. Zjazdoví lyžiari majú absolútnu prednosť, o tom či službu poskytneme ostatným, rozhodne vodič. SKI CENTRUM KOHÚKA si vyhradzuje právo skibus nevypravovat.

4. V prípade väčších skupín lyžiarov alebo autobusov je potrebné dopredu hlásiť termín a čas dojazdu tak, aby sme pristavili skibus podľa potreby v čo najkratšom termíne. Autobusy z oboch strán hranice parkujú v údolí.Cesta skibusom trvá cca 10-15 minút.

5. Cestovný poriadok k dispozícii na pokladnicách strediska

Slevnili sme lyžovanie pre rodiny s deťmi.